Grzyby zagrażają przewodowi pokarmowemu

Grzybica atakuje: już prawie 90 proc. społeczeństwa jest zarażonych grzybami Candida! Bardzo często atakują one układ pokarmowy. Sprawdź, czy możesz być zarażony i jak pozbyć się tego problemu.


W pełni sprawny organizm jest w stanie sam zwalczać atakujące go drobnoustroje i toksyny. Jednak coraz częściej jest on osłabiony przez zanieczyszczenia, stresy i antybiokoterapię. W takiej sytuacji zanika bariera ochronna, a w organizmie zaczynają panoszyć się grzyby. Grzyby Candida mogą dostać się do każdej komórki ciała i upośledzać pracę ważnych organów. Efektem ich działania może być grzybica przewodu pokarmowego.Istnieje wiele jednostek chorobowych, które są diagnozowane w tym obszarze:

 • grzybica jamy ustnej
 • grzybica przełyku
 • grzybica żołądka
 • refluks
 • grzybica jelit

Grzybica może w szybkim tempie zaatakować cały organizm. Zobacz, jak dzięki skutecznej diagnostyce możesz zwalczyć obciążenia organizmu:

Tak może objawiać się grzybica przewodu pokarmowego
Wśród sygnałów, że w przewodzie pokarmowym rozwija się grzybica możemy wyróżnić:

 • nawracające bóle brzucha
 • zgagę
 • zaparcia
 • biegunki
 • wzdęcia
 • odbijanie
 • nieprzyjemny zapach z ust
 • burczenie, przelewanie w brzuchu
 • nudności i wymioty
 • alergie pokarmowe

Cierpisz na te dolegliwości? Nie zwlekaj, wykonaj Test Obciążeń i sprawdź, czy dolega Ci grzybica przewodu pokarmowego!

grzybica przewód pokarmowy
Pani Janina z Krakowa nie wiedziała, że ma grzybicę

„Wrażliwy żołądek mam od dziecka, ale to co się działo od roku to już naprawdę koszmar! Codziennie bóle, co kilka dni biegunki… I jeszcze ta zgaga! Poszłam do jednego lekarza, potem do drugiego – dali jakieś leki, ale nic nie pomogło! Już nie wiedziałam, jak sobie pomóc! Skarżyłam się sąsiadce w bloku i ona mi podpowiedziała, że jest taki test, który pomaga na takie dolegliwości. Poszłam na ten test i okazało się, że moja choroba to grzybica przewodu pokarmowego. Specjalista doradził mi, bym skorzystała z kuracji, która pomoże się pozbyć tych drożdżaków. Zaczęłam ją i czuję, że jest coraz lepiej: coraz rzadziej boli mnie brzuch, nie chodzę już tak często do toalety… Wracam do zdrowia i bardzo się cieszę, że skorzystałam z tego testu.”

Diagnoza jest niezbędna – mówi Specjalista Revitum

Grzyby Candida, jeśli tylko zyskają sprzyjające warunki do rozwoju, błyskawicznie docierają do różnych organów ciała i utrudniają jego prawidłowe funkcjonowanie. Bardzo często “atak” grzybów rozpoczyna się właśnie w układzie pokarmowym. Dlatego nie można lekceważyć nawet niepozornych objawów ze strony przewodu pokarmowego. Tak może się bowiem rozpoczynać grzybica przewodu pokarmowego. W celu określenia przyczyn dolegliwości polecam Test Obciążeń Organizmu, który pomoże ustalić, jakie są źródła naszych problemów z przewodem pokarmowym – mówi Weronika Łapińska, Specjalista z Centrum Diagnostyki Revitum.

Dzięki szerokim możliwościom diagnostycznym Testu Obciążeń możliwe jest określenie stopnia obciążenia organizmu szkodliwymi substancjami takimi jak grzyby, pasożyty czy toksyny. Jego wykonanie nie łączy się z żadnymi nieprzyjemnymi odczuciami – jest on zupełnie nieinwazyjny, bezbolesny i bezpieczny. W Revitum Test wykonywany jest przez doświadczonych specjalistów biomedycyny. Po omówieniu wyników możliwe jest dobranie indywidualnej kuracji, która wzmocni układ odpornościowy i pozwoli sprawi, że grzybica przewodu pokarmowego stanie się jedynie wspomnieniem.

Przydatne linki: Test Obciążeń


Chcesz umówić się na Test Obciążeń?
Pobierz Kupon Zniżkowy na wykonanie Testu Obciążeń TUTAJ

Zadzwoń na Ogólnopolską Infolinię tel. 222 502 888
Konsultant dobierze dla Ciebie odpowiedni termin i umówi do najbliższego gabinetu Revitum w Twojej okolicy.


Warning: printf() [function.printf]: Too few arguments in /home/users/testorganizmuwp/public_html/wp-content/themes/twentyeleven/content-single.php on line 50

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>